Muzyka Stilo powraca

Płyta "Idą czasy" znów w sprzedaży
Wojciech Małota, 13 października 2010
Pierwszy skład Stilo
Fot. Ewa Hawryluk-Stasiak
Płyty "Idą czasy" zespołu Stilo nie kupicie już nawet w najlepszych sklepach muzycznych.  Jej nakład został dawno wyczerpany. Nie oznacza to jednak, że muzyka uwieczniona w albumie przepadła bezpowrotnie.

Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy wyczerpanie nakładu płyty nie oznacza śmierci dla nagranej nań muzyki. Przeszłość kryje wielkie kulturowe bogactwo, które dzięki Internetowi może pokonywać bariery czasu i granice narodów.

Serwis Folk24.pl otrzymał zezwolenie od zespołu Stilo na sprzedaż muzyki z ich pierwszej oficjalnej, wydanej w 2003 roku, płyty zatytułowanej "Idą czasy". Jest nam z tego powodu niezmiernie miło ponieważ ideą, która przyświecała nam przy otwieraniu naszego sklepu internetowego była chęć rozpowszechniania muzyki, której nie można dostać w wielkich sklepach muzycznych na terenie centrów handlowych.

Tak o powrocie wydawnictwa na sklepowe półki mówi Wojciech Stasiak, założyciel zespołu:

- To naprawdę wielka radość, móc widzieć ten album ponownie w sprzedaży, tym razem w formie elektronicznej. Po latach, jakie minęły od jego nagrania, wydaje mi się, że nic nie stracił na swej sile działania.

Twórczość Stilo z pewnością zasługuje na to aby docierać z nią do kolejnych pokoleń słuchaczy. Gorąco polecamy wam płytę "Idą czasy" i zachęcamy do jej zakupu w naszym sklepie internetowym.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu