Zabierz nas dokąd chcesz

Czytaj Folk24.pl także na komórkach
Wojciech Małota, 10 września 2010
Serwis Folk24.pl dostępny w wersji mobilnej
Fot. Wojciech Małota
Dla naszych czytelników, którzy nie lubią siedzieć w jednym miejscu przygotowaliśmy wersję serwisu przygotowaną specjalnie dla telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Od teraz możecie wygodnie przeglądać nasz serwis gdzie tylko macie ochotę.

Coraz więcej osób korzysta z Internetu dostępnego w dowolnym miejscu dzięki wszelkiego rodzaju urządzeniom przenośnym: telefonom, pocketom, smartphonom, tabletom itd. Chcemy czytać nasze ulubione strony internetowe na wakacjach, wyjazdach, w autobusach i w pociągach. Żyjemy w czasach, w których od dowolnej informacji dzielą nas cztery kliknięcia.

Właśnie z tych powodów uruchomiliśmy specjalną wersję serwisu Folk24.pl dopasowaną do urządzeń z mniejszymi ekranami, obsługiwanych przez interfejsy dotykowe lub niewielkie klawiatury, posiadających wolniejsze łącze internetowe.

Aby przeglądać nasz serwis na swoim urządzeniu mobilnym wpisz w jego przeglądarce adres http://folk24.mobi. Mamy nadzieję, że ta nowość umili Wam korzystanie z Folk24.pl i będziecie nas chętnie odwiedzać także poza domem i biurem.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu