Z nami na Rozsypaniec

Wygraj bilety na festiwal
Kamil Piotr Piotrowski, 4 sierpnia 2010
Rozsypaniec
Fot. Press
Już tylko kilkanaście dni do pierwszej edycji nowego bieszczadzkiego festiwalu "Rozsypaniec". Specjalnie dla naszych Czytelników mamy od organizatorów dwa podwójne zaproszenia.

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką "Rozsypaniec" to nowa impreza na mapie Bieszczad, choć grupa jej inicjatorów ma już na polu organizacji festiwali spore doświadczenia. Wymyślili sobie rok temu, że stworzą nową imprezę w górach i dopięli swego. Już za kilkanaście dni okolice Rozsypańca rozbrzmiewać będą poezją śpiewaną, piosenką turystyczną, muzyką irlandzką, folkiem słowiańskim, muzyką świata, jazzem i innymi różnymi dźwiękami. Program imprezy jest bogaty i nie ogranicza się tylko do koncertów. Będzie wiele warsztatów, konkursów, odbędzie się slajdowisko. Słowem, wszystko to co ludzie gór i nie tylko mogą lubić. Szczegóły na www.mojebieszczady.org
Dla tych, którzy planują wakacyjny wypad w Bieszczady i chcieliby wybrać się na rozsypane koncerty mamy dwa zaproszenia, podwójne, na które będzie można wejść na wszystkie biletowane imprezy. Wystarczy na mail naszej redakcji wysłać do 7 sierpnia odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Jaką wysokość ma szczyt Rozsypaniec?
  2. Które urodziny będzie świętował na Rozsypańcu zespół Osjan?

Zapraszamy do zabawy i w Bieszczady na Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką "Rozsypaniec" już od 12 sierpnia.


Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu internetowego Folk24.pl, A-Press Wydawnictwo, Agencja Fotograficzna, Kamil Piotrowski.
  2. Konkurs trwa do 7 sierpnia 2010 roku, do północy.
  3. W zabawie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie
  4. Dwa podwójne zaproszenia otrzymają osoby, które w terminie nadeślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe mailem na adres: redakcja@folk24.pl.
  5. Zaproszenia będą do odebrania w biurze festiwalowym za okazaniem dowodów osobistych.
  6. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.
  7. Wyniki zabawy są ostateczne.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu