Spotkanie fanów Folk24

Zielono na World Fusion?
Kamil Piotr Piotrowski, 2 września 2010
Promocja Folk24.pl
Fot. Kamil Piotrowski
Od jutra w Sosnowcu, na terenach rekreacyjnych usłyszeć będzie można etnodźwięki z różnych stron świata. Dla naszych czytelników mamy 30 bezpłatnych, podwójnych zaproszeń na cały festiwal. To świetna okazja do spotkania.

"World Fusion Music Festiwal" odbędzie się w Sosnowcu po raz drugi. Zgodnie z pomysłem organizatorów ma się on odbywać co dwa lata, za każdym razem prezentując nieco inną formułę, nieco inny obraz folku. Mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie.
Spontanicznie przyszedł nam też do głowy pomysł, by korzystając z okazji spotkać się z wami w sobotę, poznać się, porozmawiać i może nawet zrobić sobie "rodzinne" zdjęcie?

Zatem mamy propozycję. Jeśli chcesz...

posłuchać ciekawej muzyki ale też spotkać się z nami, porozmawiać o  portalu, folku w ogóle lub po prostu pobyć w grupie podobnych sobie ludzi na fajnej imprezie

napisz do nas maila (w temacie: "spotkanie folk24") na konkurs@folk24.plpodaj w nim imię, nazwisko, miasto z którego pochodzisz i numer jakiegoś dowodu ze zdjęciem i zaproszenie na World Fusion Music Festiwal będzie twoje. Tylko pamiętaj zabierz kogoś ze sobą, ono jest podwójne.

Weźcie też jakiś zielony element, czapkę, kurtkę, chustkę, torbę, okładkę z zeszytu, płytę - cokolwiek (byle nie uciekało na drzewo). Znak rozpoznawczy spotkania - MAM COŚ ZIELONEGO ;). Co do godziny i miejsca, wszyscy, którzy zgłoszą się po zaproszenia, w mailu znajdą informacje, gdzie i o której będzie spotkanie i sesja foto ;)

Zaproszenia rozdajemy do piątku (3.09) do godz. 01.23 lub do wyczerpania puli.

Do zobaczenia w Sosnowcu

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu