Podaruj płytę Beltaine

Konkurs: wygraj 1 z 50 CD Tríú
Kamil Piotr Piotrowski, 21 maja 2010
Trzecia płyta Beltaine
Fot. Kamil Piotrowski
Grupa Beltaine oraz Folk24.pl zapraszają do konkursu "Podaruj płytę Beltaine". Zrób miły prezent dwudziestu swoim przyjaciołom na Facebooku i wskaż ich jako tych, którzy mogą dostać płytę "Tríú".

W miniony weekend miała swoją premierę, trzecia już w historii zespołu Beltaine płyta pt. "Tríú". Specjalnie na tą okazję wymyśliliśmy konkurs dla fanów Folk24.pl na Facbooku, w którym nagrodą jest aż 50 jej egzemplarzy.

Każdy fan profilu "Folk24.pl - Muzyka czterech stron świata" w serwisie Facebook, może wskazać, za pomocą odpowiedniej aplikacji, 20 swoich znajomych (nie muszą być fanem Folk24.pl na Facebooku), którym chciałby podarować płytę.

Warto taki prezent sprawić, bo nie dość, że jest to kawał dobrej muzy, to jeszcze w bardzo ekskluzywnym opakowaniu. Metalowe pudełko, pięknie zaprojektowana książeczka (Maciej Hajnrich to dobra firma) i CD imitujące płytę analogową. Naprawdę gustownie zrobione.

Zabawa trwa do 10 czerwca, do północy. Pięćdziesiąt osób, którym największa liczba znajomych podaruje wirtualną "Tríú", otrzyma od nas i zespołu Beltaine płytę prawdziwą.

Zapraszamy. PODARUJ PŁYTĘ BELTAINE znajomemu i zaproś do tego innych jego znajomych!

 

Udział w zabawie jest równoznaczny z zaakceptowaniem poniższego regulaminu konkursu.

Płytę można podarować przechodząc do odpowiedniej aplikacji na Facebooku.

Regulamin konkursu "Podaruj płytę Beltaine":

 1. Organizatorem zabawy jest wydawca serwisu internetowego Folk24.pl, przedsiębiorstwo A-Press Wydawnictwo, Agencja fotograficzna Kamil Piotrowski ul. Adama 24/27 40-467 Katowice.
 2. Zabawa trwa od 21 maja 2010 roku do północy 10 czerwca 2010 roku.
 3. W zabawie mogą wziąć udział osoby, które w momencie jej rozpoczęcia mają ukończony 15 rok życia.
 4. Zabawa polega na wyłonieniu 50 osób, które otrzymają najnowszą płytę zespołu Beltaine zatytułowaną "Tríú".
 5. Płytę otrzymają osoby, które zostaną wskazane przez największą liczbę swoich znajomych na Facebooku.
 6. Wskazać osobę, która powinna otrzymać płytę, może tylko osoba zarejestrowana jako fan portalu Folk24.pl na Facebooku.
 7. Obdarowany nie musi być fanem portalu Folk24.pl na Facebooku.
 8. W czasie całej zabawy jedna osoba może wskazać maksymalnie 20 osób, którym chciałaby podarować płytę.
 9. Po zakończeniu zabawy redakcja Folk24.pl oraz zespół muzyki celtyckiej Beltaine ogłoszą na swoich stronach listę 50 osób z największą liczbą obdarowań oraz dodatkowo listę 10 osób oczekujących, które zajmą miejsca 51 i kolejne.
 10. Jeżeli doszłoby do sytuacji, w której ostatnie miejsce na liście zwycięzców lub liście rezerwowej zajmuje ex aequo kilka osób to ostateczna lista użytkowników, którzy zostaną umieszczeni na listach będzie wyłoniona w drodze losowania.
 11. Redakcja Folk24.pl skontaktuje się z każdym laureatem z osobna poprzez wysłanie prywatnej wiadomości na Facebooku, zawierającej prośbę o podanie adresu, na który ma zostać wysłana płyta.
 12. Jeżeli wysłanie prywatnej wiadomości do zwycięzcy będzie niemożliwe ze względu na ustawienia prywatności jego konta lub jeśli nie odpowie on na wiadomość w ciągu 48 godzin od jej wysłania to płyta zostanie wysłana do pierwszej osoby z listy oczekujących.
 13. Ostateczna lista osób, do których trafi płyta zostanie opublikowana w portalu Folk24.pl między 19 a 21 czerwca 2010 roku.
 14. Wyniki zabawy są ostateczne.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu