Podaruj bilet na Moyę

Dla czytelników 75 biletów!
Kamil Piotr Piotrowski, 15 listopada 2010
Moya Brennan
Fot. Press
Moya Brennan, wokalistka grupy Clannad, przyjeżdża na 4 solowe koncerty do Polski. Korzystając z okazji Portal Folk24.pl wraz z Agencją MCA.pl, organizatorem trasy, przygotował zabawę, w której do wygrania jest aż 75 biletów!

Rzadko się jeszcze zdarza, by gwiazdy muzyki irlandzkiej tego formatu odwiedzały Polskę. Byli The Dubliners, Dervish ale Moya Brennan, z legendarnej grupy Clannad, jest pod tym względem chyba rekordzistką. W ciągu trzech ostatnich lat będzie w Polsce po raz czwarty. Tym razem aż z czterema (sic!) solowymi koncertami.

Wraz z agencją MCA.pl, specjalnie dla czytelników Folk24.pl przygotowaliśmy zabawę, w której 25 osób będzie mogło wygrać bilet na koncert we Wrocławiu (29.11.2010)
a 50 na koncert w Warszawie (01.12.2010)
.

Każdy fan Folk24.pl na Facebooku może sprawić niespodziankę swojemu znajomemu, może podarować mu BILET! Jeśli ktoś z waszych znajomych lubi taką muzykę, jest fanem irlandzkich klimatów, przepada za Moyą - podarujcie mu bilet.

Osoby z największą liczbą "obdarowań" będą mogły pójść na koncert do wybranego miasta. Zabawa zaczyna się dziś i potrwa do północy 20 listopada. Szczegółowy regulamin poniżej, a w oczekiwaniu na rozstrzygnięcie zabawy zapraszamy do lektury wywiadu, który Moya udzieliła specjalnie portalowi Folk24, w którym uchyliła rąbka z programu koncertów.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!
Bardziej niecierpliwych kierujemy do naszego sklepu, gdzie można też nabyć bilety.

Regulamin zabawy "Podaruj bilet na Moyę Brennan"
1. Organizatorem zabawy jest wydawca serwisu internetowego Folk24.pl, przedsiębiorstwo A-Press Wydawnictwo, Agencja Fotograficzna Kamil Piotrowski ul. Adama 24/27 40-467 Katowice.

2. Zabawa trwa od 15 listopada 2010 roku do północy 20 listopada 2010 roku.

3. W zabawie mogą wziąć udział osoby, które w momencie jej rozpoczęcia mają ukończony 15 rok życia.

4. Zabawa polega na wyłonieniu:

5. Wskazać osobę (podarować wirtualny bilet znajomym), może tylko osoba zarejestrowana jako fan portalu Folk24.pl na Facebooku.

6. Obdarowana/y "wirtualnym biletem" nie musi być fanem portalu Folk24.pl na Facebooku.

7. W czasie całej zabawy jedna osoba może wskazać maksymalnie 50 osób, którym chciałaby podarować bilet na koncert Moi Brennan (w Warszawie lub Wrocławiu).

8. Po zakończeniu zabawy, siódmego dnia od jej rozpoczęcia, redakcja Folk24.pl ogłosi w serwisie listę 75 osób z największą liczbą obdarowań "wirtualnymi biletami" oraz dodatkowo listę 25 osób oczekujących, które zajmą 76 i kolejne miejsca w zabawie.

9. Osoby, które będą na 75 osobowej liście muszą w ciągu 48 godzin od jej ogłoszenia wysłać na maila konkurs@folk24.pl potwierdzenie uczestnictwa w koncercie, wskazanie miasta (Wrocław lub Warszawa) oraz podanie danych adresowych wraz z numerem dowodu osobistego, w celu wpisania na listę osób upoważnionych do odbioru biletu przed koncertem. Odbiór musi nastąpić najpóźniej 30 minut przed jego rozpoczęciem. W przeciwnym razie bilet przepada.

10. Jeśli na ogłoszonej liście 75 nazwisk, maila przyśle więcej niż 50 osób, które wybiorą Warszawę jako miejsce koncertu, wówczas bilety otrzyma pierwszych 50 osób, z największą liczbą obdarowań. Jeśli osób, które potwierdzą chęć pójścia na koncert w Warszwie, będzie mniej niż 50, szansę otrzymają osoby z listy rezerwowej. Podobnie z opcją wrocławską.

11. Jeżeli doszłoby do sytuacji, w której ostatnie miejsce na liście zwycięzców lub liście rezerwowej zajmuje ex aequo kilka osób to ostateczna lista użytkowników, którzy zostaną umieszczeni na listach będzie wyłoniona w drodze losowania.

12. Redakcja Folk24.pl skontaktuje się z każdym laureatem z osobna poprzez wysłanie wiadomości e-mail, zawierającej nr potwierdzenia oraz informacje o tym jak i gdzie będzie można odebrać bilet.

13. Wyniki zabawy są ostateczne.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu