Konkurs dla czytelników

Do wygrania płyta "Listen to the Banned"
Wojciech Małota, 2 kwietnia 2010
Okładka płyty "Listen to the Banned"
Fot. Grappa
Ogłaszamy pierwszy konkurs Folk24.pl, w którym można wygrać wyjątkową płytę wydaną z okazji Dnia Wolności Muzyki. Słuchajcie radiowej Trójki lub wyślijcie do nas odpowiedź na proste pytanie.

Z okazji Dnia Wolności Muzyki wydano płytę zatytułowaną "Listen to the Banned". Na łamach portalu Folk24.pl pisaliśmy już o niej w artykule Zakazany śpiew. Dla naszych czytelników oraz dla słuchaczy Programu Trzeciego Polskiego Radia przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodami są cztery egzemplarze tego wydawnictwa. W chwili obecnej płyta jest niedostępna na polskim rynku. Jedyną szansą na jej zdobycie jest wzięcie udziału w naszym konkursie.

Dwie płyty będą do rozdania w audycji Muza Dalekich Podróży prowadzonej przez Wojciecha Ossowskiego w Programie Trzecim Polskiego Radia, rozpoczynającej się w Wielką Sobotę o godzinie 9:00. Słuchajcie uważnie!

Pozostałe dwa egzemplarze płyty można wygrać wysyłając na adres konkurs@folk24.pl odpowiedź na proste pytanie: W którym roku powstała i w jakim mieście ma swoją siedzibę organizacja Freemuse?

Płyty rozlosujemy wśród osób, które do 10 kwietnia 2010 roku do godziny 24:00 przyślą prawidłową odpowiedź. W wiadomości umieśćcie także swój adres oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Bez tej zgody nie będziemy uprawnieni do uwzględnienia nadesłanej odpowiedzi w losowaniu nagród.

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu jest wydawca portalu Folk24.pl - przedsiębiorstwo A-Press Wydawnictwo, Agencja fotograficzna Kamil Piotrowski ul. Adama 24/27 40-467 Katowice.
  2. W konkursie może wziąć udział każda osoba zamieszkująca na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, która ukończyła 13 rok życia.
  3. Nagrodami w konkursie są cztery egzemplarze płyty "Listen to the Banned" wydanej przez Grappa Musikkforlag.
  4. Dwa egzemplarze płyty zostaną przekazane osobom, które wezmą udział w konkursie ogłoszonym podczas trwania audycji "Muza Dalekich Podróży" emitowanej w Programie Trzecim Polskiego Radia dnia 3 kwietnia 2010 roku od godziny 9:00.
  5. Kolejne dwa egzemplarze wygrają osoby, które zostaną wylosowane spośród uczestników konkursu ogłoszonego na naszym portalu, którzy do dnia 10 kwietnia 2010 roku do godziny 24:00 wyślą na adres konkurs@folk24.pl prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.
  6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w portalu Folk24.pl dnia 11 kwietnia 2010 roku.
  7. Wyniki konkursu są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
  8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb przekazania nagród. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim i zostaną usunięte natychmiast po zakończeniu konkursu.
  9. W konkursie biorą udział tylko te zgłoszenia, które zawierają dokładny adres korespondencyjny uczestnika oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu