Przedpremiera Beltaine

Wygraj bilety na koncert w Katowicach!
Kamil Piotr Piotrowski, 20 kwietnia 2010
Beltaine w Teatrze Muzycznym
Fot. Kamil Piotrowski
Dokładnie 15 maja pojawi się "Trzecia" płyta, śląskiej grupy muzyki celtyckiej Beltaine. Ale już za kilka dni, w Katowicach zagrają przedpremierowo. Jako patron medialny, mamy dla Was zaproszenia.

Już w 23 kwietnia, na trzy tygodnie przed oficjalną premierą trzeciego albumu Beltaine - "Tríú", fani zespołu będą mogli usłyszeć najnowszy materiał. Przedpremierowy koncert odbędzie się w katowickim Kinoteatrze "Rialto".

"Tríú" to kolejny album, w którym muzycy jeszcze bardziej, niż na poprzednim "Koncentrad", poeksperymentowali z muzyką celtycką. Tym razem jednak połączyli tradycyjne melodie irlandzkie i bretońskie z najbardziej współczesnymi rytmami, gdyż na płycie pojawiają się elementy funk, a nawet hip-hopu.

Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00. Bilety w cenie 20 zł (ulgowe) i 25 zł (normalne) do kupienia w kasie "Rialto" oraz na stronie www.ticketportal.pl.

KONKURS:

Jako patron medialny nowej płyty "Tríú", grupy Beltaine mamy dla was dwa podwójne zaproszenia. Rozlosujemy je wśród tych osób, które odpowiedzą poprawnie na pytania:

  1. Kiedy zespół Beltaine grał w Irlandii, proszę podać rok.
  2. Która z poprzednich płyt Beltaine otrzymała tytuł "Wirtualne Gęśle".
  3. Kto z obecnego składu Beltaine jako ostatni dołączył do grupy.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@folk24.pl. Czekamy na nie do czwartku (22.04), do godz. 15:00, listę laureatów opublikujemy o godz. 18:00 tego samego dnia. Proszę podać odpowiedzi, imię i nazwisko, miasto oraz formułkę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu jest wydawca portalu Folk24.pl - przedsiębiorstwo A-Press Wydawnictwo, Agencja fotograficzna Kamil Piotrowski ul. Adama 24/27 40-467 Katowice.
  2. W konkursie może wziąć udział każda osoba zamieszkująca na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, która ukończyła 13 rok życia.
  3. Nagrodami w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na koncert przedpremierowy zespołu Beltaine, który odbędzie się 23.04.2010 r, w Katowicach, w kinoteatrze "Rialto" o godz. 20:00.
  4. Odpowiedzi należy przesyłać do czwartku 22.04, do godz. 15:00. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w portalu Folk24.pl dnia 22.04.2010 o godz. 18:00. O sposobie odebrania zaproszeń laureaci zostaną powiadomieni mailem.
  5. Wyniki konkursu są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
  6. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb przekazania nagród. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim i zostaną usunięte natychmiast po zakończeniu konkursu.
  7. W losowaniu nagród biorą udział tylko te zgłoszenia, które zawierają prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, imię, nazwisko i miasto zamieszkania oraz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu