Z Folk24 do Trójki

Wygraj zaproszenie na koncert w PR
Kamil Piotr Piotrowski, 14 marca 2012
Studio im. A. Osieckiej
Fot. Press
Jak wiemy Carrantuohill w tym roku świętuje swoje ćwierćwiecze. Jubileuszowe obchody, już w najbliższą niedzielę rozpocznie koncert zespołu i gwiazd w trójkowym studiu im. A. Osieckiej. Mamy dla was zaproszenie.

Kilku gości Carrantuohill spotka się w studiu na Myśliwieckiej w Programie Trzecim Polskiego Radia już w najbliższą niedzielę.

Gospodarze, na inaugurację swojego 25 lecia zaprosili na wspólne koncerty Eleanor McEvoy, irlandzką piosenkarkę, kompozytorkę i autorkę piosenek, która wystąpi nie tylko z gospodarzami ale też z kwintetem wokalnym Banana Boat. Kilka lat temu Eleanor nagrała z Bananami utwór, który gościł na trójkowej liście przebojów. Chodzi oczywiście o "Little look", który zabrzmi tego wieczoru.

Poza tym w koncercie pojawią się znani już ze współpracy z "Carrantuohill" Anna FaberMaciej Balcar i Robert Kasprzycki.

Ci, którzy nie zdobyli zaproszeń na ten koncert będą mogli wysłuchać bezpośredniej transmisji w Programie 3, w niedzielę, od godziny 20:05, ale Uwaga!

Mamy podwojne zaproszenie na ten koncert dla czytelników dzisiejszego Folklettera. Jeśli macie ochotę je zdobyć, zapraszamy do lektury!

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu