Rzeki to idące drogi

Mamy bilety na koncert na Shanties
Kamil Piotr Piotrowski, 22 lutego 2012
Krzysztof Jurkiewicz
Fot. Kamil Piotrowski
Jutro rusza jeden z największych festiwali piosenki żeglarskiej w Polsce - "Shanties". W tym roku kilka nowych punktów w programie, m.in. wspólny koncert żeglarzy i turystów. Mamy podwójne zaproszenie dla czytelników Folk24.pl.

Po raz pierwszy w programie festiwalu "Shanties" pojawi się koncert, który łączy dwa światy - piosenkę turystyczną i żeglarską. Kiedyś, za pra, pra początków ruchu szantowego, gdy nie było jeszcze festiwali żeglarskich, śpiewający żeglarze często odwiedzali festiwale turystyczne, m.in. słynną łódzką YAPĘ. Dziś to turyści przybędą ze swoją muzyką do szantymenów.

Podczas sobotniego koncertu piosenki żeglarskiej i turystycznej zatytułowanego "Rzeki to idące drogi”, w klubie "Studio" wystąpią: Słodki Całus od Buby i Wolna Grupa Bukowina - legendy piosenki turystycznej oraz młoda ekipa Siudma Góra; występujący i na scenach żeglarskich i turystycznych EKT Gdynia i oJ taM i wreszcie reprezentanci żeglarzy Formacja, Klang, Mirosław Kowalewski, Waldemar Mieczkowski. Koncert reżyseruje i poprowadzi Krzysztof Jurkiewicz.

Na ten koncert mamy jeszcze podwójne zaproszenie dla naszych czytelników. Pytanie konkursowe dotyczy reżysera koncertu, Krzysztofa Jurkiewicza (na zdjęciu).

Proszę wymienić przynajmniej 5 zespołów, w których "Jurkiel" występuje lub występował w swojej muzycznej karierze.

Na odpowiedzi czekamy do dziś (22.02) do 23:45 na maila "konkurs@folk24.pl". Zapraszamy!

Portal Folk24.pl jest patronem medialnym wydarzenia

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis internetowy Folk24.pl
  2. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie (2 bilety) na koncert "Rzeki to idące drogi" w klubie "Studio" dnia 25 lutego w Krakowie. Koncert odbywa się w ramach festiwalu "Shanties"
  3. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesłać drogą mailową na adres: konkurs@folk24.pl do godz 23:45 dnia 22 lutego
  4. Spośród prawidłowych i zgodnych z regulaminem odpowiedzi zostanie wylosowany zwycięzca
  5. Ogłoszenie laureata nastąpi dnia następnego (23.02), najpóźniej do godz. 12:00 w komentarzach do tego artykułu
  6. Informacje o zwycięstwie oraz jak odebrać nagrodę laureat/ka otrzyma na maila
  7. Do udziału w losowaniu zostaną dopuszczone maile zawierające:w temacie maila: "konkurs turystyczna", oraz prawidłową odpowiedź, imię i nazwisko osoby, adres korespondencyjny i (to ważne!) klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu