Portal na wizji

Folk24 radiowo i telewizyjnie
Kamil Piotr Piotrowski, 17 marca 2012
Studio Czwórki
Fot. Press (Polskie Radio 4)
Każdy dziennikarz, redaktor chyba marzy o tym, by jego "słowo" dotarło do jak największej liczby odbiorców. Redakcji Folk24 jutro wieczorem spełni się to marzenie, będzie nas słychać i co najważniejsze również widać.

Słowo czytane ma moc, słowo czytane i słyszane ma z pewnością moc większą, a jaką moc ma słowo czytane, słyszane i widziane? Przekonamy się o tym już jutrzejszego, późnego wieczoru, kiedy to odwiedzimy audycję "Folk Off " prowadzoną przez Macieja Szajkowskiego w radiowej Czwórce.

Gościliśmy już u Wojtka Ossowskiego w audycji "Źródła" w Programie 2, u Marcina Piosika w poznańskim radiu Afera, u Magdy i Igora w katowickiej Egidzie. Mówi się też o nas czasami w trójkowych Ossobliwościach muzycznych ale w "Folk Off" nas jeszcze nie było.

Z Maciejem Szajkowskim współpracujemy od początku istnienia portalu. Gościł na naszych łamach wielokrotnie. Tym razem to my zagościmy u niego, w niedzielnej audycji między 22:00 a 23:00.

Radiowa Czwórka to, jak reklamują wydawcy, radio z wizją - i to dosłownie. To rozgłośnia, która swoje programy emituje jednocześnie na fonii i wizji. Dzięki internetowi nie tylko można audycji słuchać ale ją oglądać. Wystaczy wejść na stronę Czwórki i kliknąć "oglądaj na żywo".

Zapraszamy do bycia z nami jutro, szczegóły znajdziecie w naszym dziale "Folk w mediach"

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu