Znów z Jochenem

Jesienna trasa Beltaine
Kamil Piotr Piotrowski, 14 listopada 2011
Beltaine i Jochen Vogel
Fot. Kamil Piotrowski
Po bardzo dobrze przyjętych, marcowych koncertach oraz wydaniu płyty "Live" z materiałem z wiosenej trasy, Jochen Vogel, Comhlan i Beltaine znów ruszają w Polskę z koncertami na zespół, harfę i step irlandzki.

Podczas wiosennej trasy koncertowej zespołu Beltaine, Comhlan i Jochena Vogela została nagrana, pierwsza w historii Beltaine, płyta koncertowa "Live". Jej premiera miała miejsce podczas tegorocznej edycji Festiwalu "Zamek" w Będzinie. Teraz czas na kolejną odsłonę projektu...

- "Gdy świeżo wytłoczona, jeszcze gorąca płyta Beltaine LIVE trafiła w nasze ręce, narodził się pomysł zaproszenia Jochena ponownie" - piszą muzycy w swoim ostatnim newsletterze.

Tym razem trasa przebiegać będzie przez 8 miast:

Jak zapowiada zespół Beltaine będą nowe utwory, stare, spodziewane i takie, które wezmą Was z zaskoczenia. Pierwszy koncert już w najbliższy czwartek w Sosnowcu a obok Beltaine wystąpi zespół Banana Boat. Znów szanty i pieśni morza oraz muzyka irlandzka - tak jak to bywało na dawnych żaglowcach -  zabrzmią na tym samym pokładzie. Szczegóły nt. koncertów znajdziecie w naszym dziale wydarzenia.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu