Taniec, muzyka i... harfa

Beltaine St. Patrick's Tour 2011
Kamil Piotr Piotrowski, 7 marca 2011
Jochen Vogel z Beltaine
Fot. Press
Od koncertu w Oświęcimiu rozpocznie tegoroczną trasę patrykową grupa Beltaine. Będzie oczywiście Celtic Motion Project, w którego programie pojawi się mała niespodzianka i dużo muzyki z ostatniej płyty "Triu".

Zespół Muzyki Celtyckiej Beltaine oraz Zespół Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Comhlan, zapraszają na koncerty w ramach "St. Patrick's Tour 2011", podczas którego przedstawią swój program muzyczno-taneczny "Celtic Motion Project". Niespodzianką będzie udział w koncercie Jochena Vogela. To Niemiecki wirtuoz Clairseach - antycznej harfy. Muzycy Beltaine poznali go podczas festiwalu we Włoszech, później zaprosili na swój festiwal do Będzina i tak rozkwita ta współpraca.

- "Jochen swoją grą zmienia klasyczne wyobrażenie o tym instrumencie. Nie da się tego zapomnieć. Obdarzony dodatkowo hipnotycznym głosem i niebagatelnym poczuciem humoru bardzo szybko zjednuje sobie publiczność"- tak opowiada o nim Łukasz Kulesza. Jochen Vogel zjechał z koncertami całą Europę, teraz polska publiczność także będzie miała okazję posłuchać tego niezwykłego instrumentu, jakim jest harfa antyczna.

Trasa zaczyna się 12 marca i kolejno odwiedzi 9 miast:

Szczegóły znajdziecie w naszym dziale "Wydarzenia". Przypominamy, iż w naszym sklepie są jeszcze bilety na poszczególne koncerty.


Portal Folk24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu