Znów płyty rozdajem

"Tajno Biav" dla fanów
Kamil Piotr Piotrowski, 6 stycznia 2012
Tajno Biav promo CD
Fot. Kamil Piotrowski
Z okazji mającej się rozpocząć niedługo trasy zespołu Čači Vorba, promującej ostatnią płytę, mamy dla czytelników, fanów tej muzyki, płyty. Będzie można je wygrać w naszych konkursach na portalu i facebooku, oto pierwszy z nich.

Dawno nie było u nas żadnego konkursu, w którym nagrodą byłaby taka płyta. W ankiecie przeprowadzonej pod koniec roku wśród dziennikarzy zajmujących się folkiem przez Darka Anaszko z serwisu etno.serpent.pl ta płyta zyskała największe uznanie. Podobnie jak dziennikarze angielskiego Songlines, tak i nasi rodzimi, medialni pasjonaci folku przyznali "Tajno Biav - Secret Marriage" najwięcej punktów.

Mamy dla Czytelników portalu noworoczną niespodziankę. Jako patroni trasy koncertowej Čači Vorby – "Tajno Biav Tour 2012" - otrzymaliśmy od zespołu kilka egzemplarzy płyt w wersji "promo“ - czyli nie do sprzedaży - różniące się od wersji handlowej tylko opakowaniem. Jeśli ktoś ma ochotę na taką wersję "Tajno Biav", mamy 3 do rozdania, zapraszamy do udziału w konkursie. Pytanie:

Čači Vorba od 2 lat współpracuje z niemieckim wydawnictwem. Pod jego szyldem ukazała się zarówno zachodnioeuropejska reedycja debiutu "True Speech", jak i firmowana planowaną trasą nowa płyta "Tajno Biav - Secret Marriage". Prosimy o nazwę tego wydawnictwa.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 9 stycznia do północy na maila redakcja@folk24.pl. Płyty rozlosujemy spośród prawidłowych odpowiedzi. Zapraszamy do zabawy!


REGULAMIN KONKURSU:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis internetowy Folk24.pl
  2. Nagrodą w konkursie są 3 płyty w wersji "promo"* "Tajno Biav - Secret Marriage" zespołu Čači Vorba.
  3. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 9 stycznia do północy.
  4. Do udziału w losowaniu zostaną dopuszczone maile zawierające:

*) wersja "promo" płyty "Tajno Biav - Secret Marriage" to egzemplarze nie do sprzedaży, różniące się tylko opakowaniem od wersji handlowej; "promo jest w tekturowej kopercie, poza tym obie wersję zawierają ten sam materiał, nagrany w tej samej jakości oraz tą samą książeczkę.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu