Znów dwa na Loreenę

Wygraj bilety na koncert w Zabrzu
Kamil Piotr Piotrowski, 9 marca 2012
Fot. Press
Jako patron medialny koncertów Loreeny McKennitt w Polsce, tak jak obiecaliśmy, mamy dla was bilety. Tym razem ogłaszamy drugi konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert w DMiT w Zabrzu.

Do koncertu Loreeny McKennott w Polsce coraz bliżej, za nami już rozstrzygnięty konkurs, w którym rozdawaliśmy wejściówki do Warszawy, bilety wysłane laureatom, przyszedł czas na konkurs i rozdanie biletów na koncert 26 marca w Zabrzu. Zadanie, które tym razem należy wypełnić to:

Po pierwsze:

Gdyby z koncertów w Polsce miała powstać płyta "live" to jaki miałaby mieć tytuł?
Na Waszą jedną propozycję czekamy do niedzieli (11.03), do godz. 23:00. Ślijcie je na maila konkurs@folk24.pl.

Pamiętajcie w temacie maila wpiszcie - "konkurs: Loreena Zabrze", w mailu podajcie namiar na siebie do wysyłki biletów oraz umieśćcie formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu. UWAGA: maile, które nie zawierają tych elementów, nie biorą udziału w konkursie!

Po drugie: W poniedziałek (12 marca), wybierzemy w gronie redakcyjnym najlepsze naszym zdaniem propozycje (minimum 4, maksimum 6) i anonimowo o 19:00 opublikujemy je na naszym profilu Facebook. Tam nasi fani, klikając "Lubię to" będą głosować - do wtorku (13 marca) do godz. 19:00 na ich zdaniem najlepszą propozycję. Autorzy dwóch tytułów z największą liczbą "Lubię" otrzymają od nas po dwa bilety na wspomniany koncert.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis internetowy Folk24.pl
  2. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne bilety na koncert Loreeny McKennitt w Zabrzu w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w dn. 26 marca
  3. Konkurs składa się z dwóch etapów: pierwszy etap konkursu trwa od momentu ogłoszenia do 11 marca do godz. 23:00. Drugi etap konkursu trwa od 12 marca od godz. 19:00 do 13 marca do 19:00
  4. Do udziału w losowaniu zostaną dopuszczone maile zawierające: w temacie maila: "konkurs: Loreena Zabrze" oraz propozycję tytułu (jedną!) hipotetycznej płyty Loreeny McKennitt, imię i nazwisko osoby, adres korespondencyjny oraz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu.
  5. W przypadku jednakowej liczby głosów, uzyskanych przez kilka propozycji, o ostatecznym wskazaniu zwycięzców zadecydują głosy członków redakcji.
  6. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w komentarzu do niniejszego artykułu, na Facebooku oraz laureatom na ich maile.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu