Po dwa na Loreenę

Wygraj bilety na koncert w Warszawie
Kamil Piotr Piotrowski, 16 lutego 2012
Loreena McKennitt
Fot. Press
Jako patron medialny koncertów Loreeny McKennitt w Polsce, tak jak obiecaliśmy, mamy dla was bilety. Dziś ogłaszamy pierwszy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert w Kongresowej.

Niewinne zapytanie dziś na naszym Facebooku o to, "kto chciałby bilet" oderwało od konsumowania pączków taką rzeszę osób, że sami się zdziwiliśmy. Zatem już nie zwlekając ogłaszamy, iż rozumiejąc potrzebę dzielenia się emocjami z tą drugą "połówką" - postanowiliśmy rozlosować nie jeden bilet, a dwa podwójne zaproszenia na koncert Loreeny McKennitt, 25 marca do Sali Kongresowej w Warszawie. Zadanie, które należy wypełnić jest następujące:

Po pierwsze:
Do niedzieli (19.02), do godz. 23:00 czekamy na Wasze maile (konkurs@folk24.pl), w których przyślecie nam wymyślony przez siebie slogan reklamujący koncert Loreeny McKennitt w Polsce (jedno trafne zdanie).

Po drugie:
W poniedziałek (20 lutego), wybierzemy w gronie redakcyjnym najlepsze naszym zdaniem propozycje (minimum 4, maksimum 10) i anonimowo opublikujemy je na naszym profilu Facebook. Tam nasi fani, klikając "Lubię to“ będą głosować - do wtorku (21.02) do godz. 19:00 - na ich zdaniem najlepsze slogany. Autorzy dwóch haseł z największą liczbą "Lubię" otrzymają od nas po dwa bilety na wspomniany koncert.


REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest serwis internetowy Folk24.pl
 2. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne bilety/zaproszenia na koncert Loreeny McKennitt w Warszawie w Sali Kongresowej w dn. 25 marca
 3. Konkurs składa się z dwóch etapów.
 4. Pierwszy etap konkursu trwa od momentu ogłoszenia do 19 lutego do godz. 23:00.
 5. Drugi etap konkursu trwa od ogłoszenia (najpóźniej 20 lutego) do 21 lutego do godz. 19:00
 6. Do udziału w losowaniu zostaną dopuszczone maile zawierające:
  w temacie maila: "konkurs Loreena Warszawa"oraz 
  slogan reklamujący koncert Loreeny McKennitt w Polsce
  imię i nazwisko osoby
  adres korespondencyjny
  klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu.

Zatem do dzieła, 3, 2, 1... start!

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu