YAPA Home Office

Seria koncertów i wydarzeń online zamiast festiwalu
Kamil Piotr Piotrowski, 13 marca 2020
Studio transmisyjne
Fot. yapa.art.pl
Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2020 został przełożony, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Organizatorzy, by zachęcić nas do pozostania w domach przygotowali coś w zamian online.

Yapa Home Office to seria transmisji internetowych, które organizatorzy YAPY udostępnią na festiwalowych kanałach Youtube i Facebook. Już dziś (tj. piątek, 13.03) fani piosenki studenckiej będą mogli obejrzeć retransmisje najlepszych koncertów zagranych na festiwalu w ostatnich latach.

Z kolei w sobotę (14.03) będzie transmisja występów zespołów, które miały pojawić się w Łodzi. Za pośrednictwem internetu będzie można posłuchać artystów z Gdańska, Warszawy i Łodzi.
Wystąpią między innymi: Słodki Całus od Buby (Gdańsk), Grupa Na Swoim (Warszawa), Olek Grotowski (Gdańsk), Zbyszek Stefański (Kamienna Góra), Irena Salwowska (Wrocław), Caryna i Oreada (Łódź).
W niedzielę (15.03) znów transmisja „wróci” do Łodzi i najlepszych studenckich występów z ostatnich kilku lat.

YAPA HOME OFFICE to projekt realizowany dzięki Centrum Multimedialnemu Politechniki Łódzkiej i Studenckiemu Radiu Żak Politechniki Łódzkiej. Także dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich organizatorów z PŁazika i SKPB w Łodzi.
W ogromnym stopniu wspiera go również firma transmitIT

Szczegóły znajdziecie na stronie www.yapa.art.pl.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu