Reakcja Pogańska w trasie

Rusza Folk'em All Tour
Kamil Piotr Piotrowski, 22 września 2010
Plakat Folk'em All Tour
Fot. Press
Mamy dobrą wiadomość dla fanów mocniejszego folku, nawet bardziej niż mocniejszego. Polska kapela heavy-folkowa Percival Schuttenbach rusza w trasę, na której sporo będzie się działo. Nagranie DVD, koncert jednego z uczniów, z prądem i bez...

"Folk’em All Tour 2010!" grupy Percival Schuttenbach potrwa od 25 września do 18 grudnia. Zespół podczas koncertów będzie promował ostatnią płytę "Reakcja Pogańska", która ukazała się w 2009 r. "Folk'em All Tour" zawita do 14 miast od Szklarskiej Poręby po kluby nadmorskie. Zapowiada się parę atrakcji.

Podczas pierwszego koncertu w Legnicy, przed zespołem wystąpi grupa Evolution. To młodzi muzycy, których do wspólnego grania skrzyknął uczeń Mikołaja Rybackiego - gitarzysty Percivala. Kolejna atrakcja trasy to nagrywanie DVD podczas koncertu we wrocławskim "Od Zmierzchu do Świtu". Z kolei listopadowe koncerty będą się składały z dwóch części. Pierwsza nadal będzie prezentowała ostatnią płytę. Na drugą złoży się program, który nagrali Percival & Radbor, a znalazł się on na płycie "Słowiański mit o stworzeniu świata". Będzie tu więc dominować akustyczne, tradycyjne, średniowieczne instrumentarium.

PROGRAM PERCIVAL SCHUTTENBACH FOLK’em ALL TOUR 2010!

Szczegóły dotyczące trasy w naszym dziale "koncerty".
Folk24.pl jest patronem medialnym "Folk'em All Tour 2010!" grupy Percival Schuttenbach

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu