Folk 'Em All c.d.n.

Percival Schuttenbach planuje
Kamil Piotr Piotrowski, 18 grudnia 2010
Percival Schuttenbach Tour
Fot. Janusz Mróz
Dziś ostatni akcent "Folk 'Em All Tour 2010" - koncert w Opolu. Ale machina nie zatrzyma się. Już przygotowywane są kolejne koncerty. Percival Schuttenbach ujawnił też kilka projektów planowanych w 2011 r.

Dobiegł końca tegoroczny tour "Folk 'Em All", podczas którego od września do grudnia zespół Percival Schuttenbach zagrał 15 koncertów odwiedzając 13 miast w Polsce. W niektórych koncertach towarzyszyli im inni wykonawcy, wiele odbyło się w dwóch częściach z Percivalem w jednej i Schuttenbachem w drugiej. Słowem, działo się. Jak to w tak długiej trasie bywa, nie obyło się też bez problemów. Z powodów losowych zespół musiał przenieść koncerty w Nysie i Mikołowie. Pierwszy odbędzie się 15, drugi 16 stycznia.

Paweł "Yarpenn Zigrinn" Styczyński, menadżer grupy zdradził nam też kilka pomysłów, które Percival Schuttenbach zamierza zrealizować w przyszłym roku.

- "W mocno zaawansowanych planach są koncerty z Roberto Delira & Kompany. Z trasą "Folk 'Em All 2011" chcielibyśmy odwiedzić też nowe miejsca i wrócić też do miejsc, w których już zagraliśmy. W lipcu wystąpimy na "Hello Folks!" w Lublinie razem z Arkoną, Alestorm oraz zespołem Paddy and the Rats. Oczywiście jak co roku będziemy jeździć po Polsce z Percivalem na imprezy historyczne, chcielibyśmy pokazać się także parę razy za granicą".

Szczegóły będą pojawiać się na stronie zespołu - zapraszamy.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu