Zbliża się Folkowo

Tańsze bilety do końca maja
Kamil Piotr Piotrowski, 27 maja 2010
Białe Koszary w Ostródzie
Fot. Press
Jeśli ktoś zdecydował już o tym, że wybierze się w czerwcu do Ostródy, jest jeszcze okazja by nabyć taniej bilety. Organizatorzy przygotowali specjalną promocję, która trwa do 31 maja. Do karnetu dołączono płytę.

Dużymi krokami zbliża się jeden z ciekawszych festiwali folkowych tego lata. Festiwal "Folkowo", który odbędzie się już po raz piąty, ma w tym roku bardzo atrakcyjną lokalizację. Organizatorzy w dniach 18-20 czerwca, zapraszają miłośników folku, w różnych odmianach, do "Białych koszar", niezwykłego obiektu w centrum Ostródy, gdzie na festiwalowej scenie zagrają: szwedzka grupa Rednex, brytyjska Touch and Go oraz Sidney Polak, Kapela ze Wsi Warszawa, Folkoperacja, Hoboud i wiele innych. Podczas części konkursowej festiwalu zagra wiele młodych i nieznanych jeszcze kapel folkowych z Polski i zagranicy.

Tylko do 31 maja na stronie www.folkowo.pl można jeszcze kupić promocyjne bilety na festiwal razem z płytą "Folkowo 2010".

Ceny biletów kształtują się następująco:

Ponadto każdy, kto do 31 maja 2010 r., zakupi płytę "Folkowo 2010" na stronie www.folkowo.pl, otrzyma w prezencie bilet jednodniowy na festiwal FOLKOWO.

Dla wymagających przygotowano specjalne karnety VIP o wartości:

Szczegóły dotyczące zawartości pakietów i festiwalu znajdziecie na www.folkowo.pl

 

Patronat medialny nad Festiwalem FOLKOWO objęli:

Gazeta Wyborcza, Newsweek, Gadki z Chatki, Radio Afera, Polskie Radio EURO, Interia.pl, naszaostroda.pl, dlastudenta.pl, amazonka.pl, CityInfo, Folk24.pl, etnosystem.pl, fabrykazespolow.pl, koncert.pl, wywrota.pl, independent.pl, muzyka.pl, klubowa.pl.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu