Konkursowicze Nowej Tradycji

Polskie Radio ogłosiło listę nominowanych
Kamil Piotr Piotrowski, 18 marca 2010
Logo Nowej Tradycji 2010
Fot. PRESS PR
Komisja kwalifikacyjna konkursu XIII Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja" wybrała trzynastu wykonawców, którzy zaprezentują się podczas koncertów w Polskim Radiu. Zapowiadają się spore emocje.

W dniu 16 marca 2010 r. komisja kwalifikacyjna złożona z pracowników i współpracowników Polskiego Radia Programu 2 - Radiowego Centrum Kultury Ludowej w składzie:

po zapoznaniu się z 45 zgłoszeniami do Konkursu postanowiła zakwalifikować do XIII Konkursu Muzyki Folkowej PR "Nowa Tradycja 2010" trzynaście zespołów (w kolejności alfabetycznej):

Spośród wszystkich zgłoszonych nagrań demonstracyjnych 5 nie podlegało ocenie, ze względu na nie spełnianie wymogów regulaminowych.
Wszystkim, którzy nadesłali nagrania demonstracyjne - dziękujemy i życzymy sukcesów artystycznych.

Maria Baliszewska, Anna Borucka-Szotkowska, Małgorzata Jędruch–Włodarczyk, Jakub Borysiak, Piotr Kędziorek, Włodzimierz Kleszcz, Wojciech Ossowski
Warszawa, dn. 16 marca 2010 r.

Konkurs odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia podczas XIII Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja" w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie.
Zespoły konkursowe będzie oceniać jury w składzie:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu