Folk i Americana z... Chorwacji

Seeda Holdena trasa po Polsce
Kamil Piotr Piotrowski, 2 grudnia 2019
Seed Holden
Fot. Press / Borowka Music
Seed Holden z Chorwacji, czy występuje solo czy z zespołem, to trzon jego muzyki pozostaje ten sam: to melancholijne i marzycielskie utwory w nurcie alternatywny folk, americana. Wydał dwie płyty i kilka EP. Za chwilę ruszy w trasę po Polsce.

Seed Holden to młody artysta z Chorwacji, który zyskał duże uznanie wśród tamtejszych krytyków, którzy określili go jako „szczerego, nostalgicznego i rozmaitego”. W jednej z recenzji czytamy, że teksty Seeda Holdena „otwierają ludzkie serca”.

W Chorwacji ma już swoją pozycję. Teraz postanowił powalczyć o fanów w Europie! Niedawno koncertował w Irlandii i Niemczech. Teraz przyszła kolej na Polskę, gdzie promować będzie nowe wydawnictwo z 2019 roku, zatytułowane „Long Little Noise(s)”.

Co ciekawe, większość koncertów odbędzie się w... mieszkaniach. Jeśli zatem chcecie poczuć folkowy klimat sprzed lat oto lista miast, które Seed odwiedzi w grudniu.

Szczegółów jak zdobyć wejściówki, gdzie konkretnie odbędą się koncerty szukajcie na profilu facebook organizatora, najmniejszej agencji koncertowej świata, czyli Borówka Music.

 

 

 

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu