Teledysk, www i Tomasz

czyli Chudoba.info.pl
Kamil Piotr Piotrowski, 31 sierpnia 2010
www.chudoba.info.pl
Fot. Chudoba
Nowa www, pierwszy teledysk i... Tomasz, to nowości, które w tym roku dopadły wrocławską grupę Chudoba. Gdybyż jeszcze tak objawiła nam się nowa płyta, spełnienie było by pełne.

Kilka dni temu, dokładnie 29 sierpnia w internecie zespół Chudoba z Wrocławia objawił światu swoją nową witrynę. Znaleźć ją można pod adresem www.chudoba.info.pl a na niej, jak to na stronie, kilka najważnjejszych informacji o zespole: skład, dyskografia i... kilka njusów.

Na przykład taki, iż w maju odbyła się premiera jedynego, jak dotąd, oficjalnego teledysku grupy, albo to, że podczas koncertu "Noc Świętojańska", na scenie zadebiutował Tomasz, ich "nowy instrument" (bardzo nas zaintrygowało, cóż to za Tomasz?).

- Nad stroną pod względem technicznym pracował informatyk z Krakowa, a treści, pomysł, artykuły były autorstwa Yana czyli Janusza Wawrzały. Dzięki jego pomysłowi, wierze i chęciom powstało to, co do tej pory. Natomiast zarządzanie i redagowanie strony internetowej przypadło Januszowi i mnie. Będziemy wspólnie działać na tym polu. Relacje z występów, nowinki, aktualności, zdjęcia... to wszystko będzie oczywiście w chudobianym stylu - napisała nam Sylwia Rusin, manager Chudoby.

Zatem witamy w sieci i życzymy jak najwięcej materiałów i czasu do ich publikowania, a was zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie m.in. można podejrzeć teledysk Chudoby do utworu "Dikta Mamo".


PS. uzupełniamy informacje nt. teledysku. otóż, jak pisze w kolejnym mailu Sylwia, 
teledysk był kręcony we Wrocławiu oczywiście na terenie starego miasta i Wyspy Piasek, realizacja Sławomir Michałowski, zespół zagonił do zdjęć Janusz Wawrzała. Premiera odbyła się
1 czerwca 2010 r. na You Tubie :)

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu