Z Żywiołaka do Village

Zmiany na froncie VK
Kamil Piotr Piotrowski, 9 listopada 2010
Iza Byra i Weronika Grozdew-Kołacińska
Fot. Kamil Piotrowski
Widzowie piątkowego koncertu, promującego najnowszą płytę Village Kollektiv, mieli okazję poznać nową wokalistkę grupy. Weronika Grozdew-Kołacińska ogłosiła zawieszenie występów i przedstawiła swoją zmienniczkę.

Koncerty promujące nowe płyty, to zwykle okazja do zaproszenia na scenę, do wspólnego występu, gości. Nie zdziwło więc pewnie nikogo, że obok Village Kollektiv pojawiła się na scenie, w miniony piątek, Iza Byra (do niedawna Żywiołak). Jak się okazało nie był to jednak zwykły, gościnny występ. Weronika Grozdew-Kołacińska, wokalistka Village Kollektiv ogłosiła, iż na jakiś czas, ze względów zdrowotnych, musi zawiesić występy i w tym czasie zastępować ją będzie właśnie Iza.

- "Na jakiś czas muszę zrezygnować z występów, dlatego Iza będzie mnie zastępować. Całkowicie jednak nie rezygnuję ze śpiewania. Będę się starała występować na koncertach warszawskich. W trasy jednak będzie jeździć Iza" - wyjaśniała mi Weronika po koncercie.

Mamy nadzieję, tak jak fani Village Kollektiv i głosu Weroniki, że wróci ona szybko do regularnych koncertów, czego jej życzymy, tak jak Izie szybkiego wdrożenia się w nową rolę.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu