Wejściówki do Ogrodów

Konkurs festiwalu Ogrody Dźwięków i Folk24
Kamil Piotr Piotrowski, 16 czerwca 2015
Cie Rassegna
Fot. Damien Tomasi
Już w najbliższy weekend, w Katowicach, odbędzie się 3 edycja Festiwalu Muzyki Świata "Ogrody Dźwięków", podczas którego zespoły polskie na zmianę prezentować się będą z muzykami z zagranicy. Mamy dla Was wejściówki.

O katowickim Festiwalu Muzyki Świata "Ogrody Dźwięków" pisaliśmy tu, jak zawsze szczegóły programu możecie też znaleźć w naszym dziale "wydarzenia" i na stronie organizatora, Instytucji Kultury Katowice - Miasto Ogrodów.

Będzie okazja nie tylko do posłuchania ciekawej muzyki, pełnej odniesień do różnych kultur, ale także do uzupełnienia pułki z Magazynami. Jako patron medialny tej imprezy mamy też dla Was wejściówki. Pakiet dwuosobowy, na wszystkie trzy dni festiwalu. Jeśli więc chcecie, w centrum Śląska posłuchać za darmo muzyki gór (Kapela Maliszów), polskiej wsi (Makaruk, Maria Pomianowska & Kinior), dalekiej Kolumbii (La Chiva Gantiva, La Dame Blanche), chłodnej Finlandii (Pekko Käppi) i basenu Morza Śródziemnego (Cie Rassegna), stańcie w szranki i liczcie na szczęście.

Trzydniowy pakiet biletowy rozlosujemy wśród tych, którzy do 18 czerwca, do 14:00 przyślą do nas maila (redakcja(at)folk24.pl), a w nim zawrą:
imię, nazwisko, miasto zameldowania, telefon kontaktowy, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz odpowiedź na pytanie:

Nie zapomnijcie w temacie maila wpisać: "IIIOgrodyDźwięków-Katowice". 3, 2, 1 start.

 

III Festiwal Muzyki Świata "Ogrody Dźwięków", 19-21.06.2015, Katowice
Portal Folk24.pl jest patronem medialnym wydarzenia

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu