Jak Brzmi Miasto?

Druga edycja Inkubatora
Kamil Piotr Piotrowski, 30 czerwca 2020
Tak Brzmi Miasto
Fot. Tak Brzmi Miasto
To już ostatnie chwile by zapisać się do drugiej edycji projektu „Tak Brzmi Miasto: Inkubator”. Projekt kierowany jest do artystów, zespołów i menedżerów. Wśród prowadzących mi.n. Daga Gregorowicz ze znanej nam Dagadany.

Tak Brzmi Miasto: Inkubator, to jak piszą organizatorzy – Krakowska Scena Muzyczna –  długoterminowy program wsparcia przeznaczony dla muzyków, menedżerów i wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swojej zawodowej ścieżki na muzycznym rynku.

Pierwsza edycja tego projektu odbyła się w pięciu miastach: Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Toruniu. Druga, która rusza już w lipcu, odbywać będzie się w Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu i Wrocławiu. Celem TBM Inkubator jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i kontaktów, które pozwolą uczestnikom lepiej funkcjonować na rynku muzycznym.

Pod opieką czterech doświadczonych kuratorów

i w gronie wyselekcjonowanych uczestników poznawać będzie można zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i menedżera.

To okazja do spotkania innych, zmotywowanych artystów i menedżerów oraz szansa, by otrzymać środki ułatwiające promowanie swojej muzyki na współpracujących z TBM festiwalach czy zdobywanie wiedzy na innych wydarzeniach (tzw. wsparcie mobilności). Na wyróżniających się uczestników czeka obóz szkoleniowy Summer Camp (w sierpniu), a na wszystkich zakwalifikowanych – indywidualne konsultacje z profesjonalistami.

W programie m.in.:

  1. Warsztaty z ekspertami
  2. Spotkania Społeczności
  3. Summer Camp 2020 (14-23 sierpnia 2020, koszt 650 PLN)
  4. Wsparcie Mobilności Artystów
  5. Wsparcie Mobilności Menedżerów
  6. Konsultacje
  7. Festiwal i konferencja Tak Brzmi Miasto (14-15 listopada 2020, Kraków)

Zwieńczeniem Inkubatora będzie następna edycja konferencji Tak Brzmi Miasto, na której zostanie przedstawione podsumowanie projektu oraz jego kontynuacja. W trosce o bezpieczeństwo uczestników i kuratorów organizatorzy część spotkań przeprowadzą w Internecie, za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Zapisy TYLKO do 1 lipca, tutaj

 

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu