Klub Folkowy Wojciecha Ossowskiego znów nadaje

Powrót kultowej audycji do pr III PR
Kamil Piotr Piotrowski, 22 lipca 2020
Wojciech Ossowski
Fot. Kamil Piotrowski
Po raz piąty tego lata Wojciech Ossowski zaprasza do Klubu Folkowego, który powstał z martwych kilka tygodni temu. Audycja to wielce zasłużona dla krzewienia muzyki folkowej w Polsce i mamy nadzieję, że znów taką się stanie.

Choć w programie trzecim radia publicznego wiele się ostatnio pozmieniało i to już nie ta sama antena co kiedyś, nadal jeszcze można trafić w niej na smaczki, audycje, których fani folku, muzyki świata przegapiać nie powinni, zwłaszcza jeśli prowadzą je bardzo doświadczeni autorzy. Jednym z ostatnich ocalałych trójkowych redaktorów-dinozaurów, który związany jest z tym programem od niemal 35 lat, jest Wojciech Ossowski. Autor i prowadzący wielu audycji poświęconych muzyce folkowej, m.in. „Folk – muzyka przyszłości”, „Folk w pigułce” czy ostatniej „Ossobliwości muzyczne”. Możecie także poczytać na łamach naszego Magazynu FOLK24, jego felietony w autorskiej rubryce „Whats'ON”.

Od kilku tygodni Wojciech Ossowski znów zaprasza do programu trzeciego na wskrzeszony po latach „Klub Folkowy”. W dzisiejszej, piątej odsłonie znów sporo śladów celtyckich, trochę muzyki morza i z pewnością wiele niespodzianek ze świata.

– Będę miał też do przytulenia trochę wyjątkowych płyt z muzyką z Walii, więc tym bardziej zapraszam do słuchania” – napisał do nas dziś Półredaktor Wojtek Ossowski. 

Zatem w imieniu redaktora zapraszamy do odsłuchu w każdą środę, o 19:05 do programu III PR
i życzymy powodzenia w konkursach. Zapraszamy też do „grupy wsparcia” na FB

„Klub Folkowy” pr III PR, 19:05

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu