30 Mikołajki Folkowe ONLINE

Koncerty, debaty, dyskusje, głosowanie
Witt Wilczyński, 11 grudnia 2020
Fot. Press/FB
30 Mikołajki Folkowe już trwają! Od wczoraj toczą się debaty na temat szeroko rozumianego folku na profilu festiwalowym na FB. Dziś ruszają koncerty. Wszystko będzie do obejrzenia na żywo bez wychodzenia z domu.

Część muzyczna lubelskich, 30 Mikołajek folkowych, mimo drugiej fali "koronkowego" zapowiada się bardzo zacnie! Już dziś od 20:00 rozpocznie się koncert z Magia Głosów z udziałem formacji KOSY i Sutari

Co ważne, Mikołajki Folkowe współtworzą wyjątkową sieć Odpowiedzialnych Festiwali. W programie Dobre Studio Festiwalowe (o godz. 22.00 w piątek) Marcin Wodzirej Piotrowski (Stowarzyszenie Folkowisko) wraz z gośćmi Wojtkiem Knapikiem (Pannonica Festiwal), Agnieszką Matecką (Mikołajki Folkowe), Maćkiem Lubasiem (Festiwal Dźwięki z Korzenia) oraz Martą Gryczon (Festiwal Rozsypaniec) opowiedzą o łączącej ich idei oraz swoich planach na 2021.  Nie przegapcie! 

W sobotę usłyszymy i zobaczymy na żywo Karolinę Cichą & Spółkę, tradycyjnie nie zabraknie Orkiestry Świętego Mikołaja a gorączkę sobotniej nocy podkręci BUM BUM ORKeSTAR.

W niedzielny wieczór w historię alternatywną wprowadzi niezawodna Hańba!

Organizatorzy 30 MF zapraszają też do zapoznania się  z nagraniami video zespołów walczących o Nagrodę Publiczności Sceny Otwartej. Głosowanie trwa do soboty do godz. 19:00

Wszystkie szczegóły dotyczące transmisji live, głosowania publiczności i innych atrakcji festiwalowych znajdziecie na oficjalnym profilu Mikołajek Folkowych na Facebooku.

 

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu