Metalowe bilety

Konkursy Folk24 o wejściówki na koncerty
Witt Wilczyński, 17 września 2013
Bilety wstępu
Fot. Witt Wilczyński
Nadciąga jesień, nadciąga duch starych bogów - z Rumunii, ze Szkocji, z Rosji, Białorusi, Moraw i Węgier. Negura Bunget, Litvintroll, Grain, Alestorm i Dalriada już tuż tuż - a my mamy dla Was aż trzy konkursy i bilety!

O nadciągającej folkmetalowej jesieni pisaliśmy w sierpniu. Niedawno gruchnęła wiadomość o wizycie Daków. A to nie koniec! Potwierdziły się także informacje o dodatkowych koncertach Dalriady w Warszawie i Poznaniu, które odbędą się pod szyldem Folk Metal Harvest. Nastąpi również rozszerzenie trasy Spirit of Old Gods Tour 2013 o dodatkowy koncert w Toruniu, dzień po oficjalnym finale trasy w Szczecinie.

Przypomnijmy zatem raz jeszcze: do Polski w ramach tych trzech różnych tras, których szczegóły znajdziecie w wydarzeniach, przybędą: rosyjska grupa Grai, białoruski Litvintroll, węgierska Dalriada, morawskie SSoGE, czeski Cruadalach, szkocki Alestorm i rumuńska Negura Bunget (z projektem folkowym Din Brad). Słowem - czołówka światowego folkmetalu! Z naszej strony gwiazdą będzie Radogost a lokalnie rozgrzewać będą Percival Schuttenbach (który właśnie przygotował nowy album "Svantevit" z okazji słowiańskiego Święta Plonów), Rum, The Black Velvet Band, Netherfell i Helroth.

Nasz portal patronuje tym koncertom, w związku z tym mamy dla Was aż trzy konkursy z biletami do wygrania:

Konkurs 1.
Dwa pojedyncze bilety
na każdy z koncertów trasy Spirit of Old Gods Tour 2013

Konkurs 2. 
Podwójną wejściówkę na warszawski koncert Negura Bunget + Din Brad

Konkurs 3.
Jedna podwójna wejściówka na koncerty Dalriady na Harvest Folk Metal Fest 2013

Pierwszy z wymienionych konkursów ogłaszamy już teraz! Prosimy Was zatem o maila (na konkurs@folk24.pl), a w nim wymienienie przynajmniej trzech słowiańskich, celtyckich lub dackich bogów. Na odpowiedzi czekamy do 24.09, do godz. 12:00. W mailu prosimy zawrzeć też imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby tego konkursu, a w temacie "Spirits-miasto" (wpiszcie nazwę miasta, które Was interesuje).

Konkurs numer dwa ogłosimy na naszym profilu na facebooku, a trzeciego oczekujcie w najbliższym folkletterze - zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu