Lord w 3D

Taneczne show w kinach
Kamil Piotr Piotrowski, 7 marca 2011
Lord of the Dance 3D
Fot. www.lordofthedance.com
Michael Flatley poszedł za ciosem. Już za chwilę jego taneczny show będzie też dostępny dla kolejnych milionów widzów. W marcu, w kinach pojawi się spektakl w wersji 3D. Nowe efekty, stroje, choreografie i... sam twórca na scenie.

Na oficjalnej stronie przedstawienia tanecznego "Lord of the Dance" pojawił się już trailer filmu "Lord of The Dance 3D". Jak czytamy w materiałach promocyjnych, film będzie dostępny tylko przez tydzień, w okolicach 17 marca. Niestety wygląda na to, że pokazy odbędą się tylko w 5 krajach: USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, RPA i Kanadzie. Specjalnie do tej produkcji przygotowano nowe kostiumy, efekty, oświetlenie, choreografię. Wziął w nich udział także sam Michael Flatley. Po raz pierwszy od 12 lat pojawił się z zespołem na scenie. Przygotowania do tych występów zajęły mu 8 miesięcy. Nagrań dokonano w listopadzie ub.r. w Berlinie, Londynie i Dublinie. Jak podkreśla Flatley w wywiadach, wybrali 3D by jak najpełniej pokazać te emocje i energię, która towarzyszy tym przedstawieniom. By widz mógł znaleźć się jak najbardziej "wewnątrz" tego spektaklu. Zaglądajcie na stronę Flatleya, tam więcej szczegółów.

Na pocieszenie pozostaje nam fakt, że u nas już za kilkanaście dni widowisko "Lord of the Dance" będzie prezentowane na żywo. "Pan tańca" między 14 a 28 marca odwiedzi 9 miast, dając łącznie 12 koncertów. Szczegóły w naszym dziale "Wydarzenia".

Uwaga! Jeszcze w tym tygodniu na naszym portalu będą do wygrania bilety!!! Zapraszamy, bądźcie czujni.

 

Portal Folk24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu