Omnię wygraj

Konkurs biletowy Folk24
Anna Wilczyńska, 22 września 2014
Omnia
Fot. Press
W najbliższą sobotę do stołecznego klubu Stodoła przybędzie gwiazda pagan-folku, holenderski zespół Omnia i ten występ będzie kulminacją Oskar Kolberg's Folk Lore Festival. Mamy dla Was bilety na ten wyjątkowy koncert.

Już od kwietnia informowaliśmy Was o tym, że w ramach Oskar Kolberg's Folk Lore Festival po raz pierwszy przyjedzie do Polski znany na całym świecie zespół Omnia, gwiazda sceny pagan-folk. Nurt ten ostatnio przeżywa swój rozkwit, o czym liderzy grupy opowiadali w wywiadzie, który udało nam się przeprowadzić jeszcze przed ich wizytą w naszym kraju.

Jako partner medialny festiwalu mamy dla czytelników pięć podwójnych biletów na koncert Omni w klubie Stodoła. Rozlosujemy je wśród tych, którzy do 25 września, do godz. 12:00 przyślą do nas maila na adres redakcja@folk24.pl, a w nim zamieszczą: imię, nazwisko, miasto, telefon kontaktowy, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz odpowiedź na następujące pytania:

  1. Jaki kraj reprezentują członkowie zespołu Omnia?
  2. Wymień przynajmniej trzy instrumenty, na których umie grać Jenny Evans-van der Harten?
  3. Wymień przynajmniej jeden polski zespół, który znany jest muzykom z grupy Omnia.

Czekamy na Wasze odpowiedzi, w temacie maila wpiszcie "Konkurs-Omnia". Dodajmy jeszcze, że jako "rozgrzewacz" przed Omnią wystąpi Żywiołak, grupa odwołująca się do naszych słowiańskich, a zwłaszcza przedchrześcijańskich korzeni. Przy okazji polecamy też inne wydarzenia festiwalu - koncerty, warsztaty, balfolki, które przedstawiliśmy Wam szerzej tutaj.

Szczegółowy program imprezy znajdziecie w dziale "wydarzenia".

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu