miusjik z prezentem

Nowa płyta Beltaine
Kamil Piotr Piotrowski, 18 marca 2015
płyta miusjik
Fot. Kamil Piotrowski
Trasa promująca najnowszy krążek grupy Beltaine trwa w najlepsze, przed fanami jeszcze kilka koncertów, a w naszym sklepie premiera. Jeśli jeszcze nie nabyliście płyty "miusjik", możecie ją otrzymać z małym dodatkiem.

Mija miesiąc od premiery najnowszej, czwartej studyjnej płyty zespołu Beltaine. Sporo zamieszania wśród fanów narobił nie tylko jej tytuł "miusjik", ale też promujący ją teledysk,

sugerujący pójście zespołu w swoich inspiracjach, w zupełnie inne niż dotąd, skandynawskie kierunki. Na szczęście dla miłośników twórczości zespołu, grupa, owszem, znów eksperymentuje, ale nadal muzyka irlandzka jest u nich głównym źródłem odniesienia.

"miusjik" zawiera dziewięć utworów, tak różnorodnych tematycznie, jak różnorodni są muzycy ją tworzący. Jest też kilku gości, w tym m.in. nasz redakcyjny kolega Tomasz T.ETNO Drozdek. Płyta jest pięknie wydana, znowu intrygujący projekt okładki (Bartek Dudek).

Jako że jesteśmy patronem medialnym tego wydawnictwa, będzie oczywiście można ją zdobyć niebawem w naszym konkursie (pierwszy już mają za sobą odbiorcy naszego folklettera).

Mamy też specjalną sklepową okazję. Do końca marca, do każdego zakupionego egzemplarza w naszym sklepie dołożymy w prezencie dowolny numer Magazynu Folk24 (należy wskazać go w uwagach do zamówienia). Jak zwykle przy premierach płytowych w naszym sklepie, polecamy zajrzenie do najbliższego (19 marca) folklettera - na fanów Beltaine czekać tam będzie miła niespodzianka.

 

"miusjik" Beltaine, 2015
Portal Folk24.pl jest patronem medialnym wydawnictwa

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy
Pokaż menu